Polski ( Change )

MondoSiege

Kategoria: Gra strategiczna
Typ gry: Multiplayer
Szczegóły: Konkurs na całej mapie z trickami i strategią

Podgląd Gry

MondoSiege jest DARMOWĄ teraźniejszą bitewną grą przeglądarkową. W centrum wszechświata gry trwa stały spór między dwoma królestwami - Przymierzem i Imperium. Gracz musi wybrać stronę, stworzyć armię i podbić tereny wroga.

Zasady gry oferują wyjątkowe doświadczenie bitewne w czasie rzeczywistym, w których gracz może uczestniczyć z przyjaciółmi. Tylko najlepsi stratedzy utrzymają się przy życiu i staną się zwycięzcami w ciężkiej bitwie .

Gra

Gdy zaczynasz grać w MondoSiege, musisz wybrać królestwo i określoną rasę. W zależności od tego wyboru utworzona jest odpowiednia armia. Dostajesz generała, który może mieć aż pięciu poruczników do pomocy. Żołnierze wewnątrz armii zależą od rasy oraz zwierzchników armii.

Pole bitwy jest reprezentowane jako mapa i ma około 500 różnych budynków . Główny cel w grze to zdobyć tak wiele budynków jak tylko można i pokonać innych graczy w królestwie. Kiedy zdobywasz budynki innego gracza, armia rośnie i zdobywa doświadczenie.

Budynki

Każdy budynek ma pewną liczbę broniących żołnierzy i ras. Ta rasa może być częścią któregoś królestwa lub jedną neutralną. Czasami budynek może być nawet broniony przez wrogich żołnierzy. Wszystko to pompuje adrenalinę i tworzy środowisko teraźniejszej gry wojennej.

MondoSiege jest grą turową, każda tura zaczyna się w różnym czasie w zależności od mapy. Jeżyli twój atak był skuteczny w poprzedniej turze, to żołnierze pokonanego dołączają do twojej armii na początku kolejnej tury.

Szybkie Fakty

  • DARMOWA GRA, BEZ INSTALACJI.
  • Dwa rywalizujące królestwa i sześć unikalnych ras do gry.
  • Różne rasy neutralne (smoki, wampiry...)
  • Wyjątkowe doświadczenia walki w czasie rzeczywistym
  • Ponad 500 budynków do podbicia.
  • Gra turowa (1 na dzień)
  • Rozbudowana gra multiplayer

Dostępne Języki