Türkçe ( Change )

MondoSiege

Tür: Strateji oyunu
Oyun tipi: Çok Oyunculu
Detay: İpuçları ve strateji ile bütün bir haritayı fethetme

Oyuna Genel Bakış

MondoSiege ÜCRETSİZ, internet tarayıcısı ile oynanan, gerçek zamanlı savaş oyunudur. Oyun evreninin merkezinde iki krallık arasında sürekli devam eden kan davası vardır – İttifak ve İmparatorluk. Bir taraf seçmek, bir ordu oluşturarak düşmanın topraklarını fethetmek oyuncuya kalmıştır.

Oyunun konsepti, arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz, olağanüstü gerçek zamanlı savaş deneyimi sunuyor. Sadece en iyi stratejistler hayatta kalabilir ve devasa savaş alanını boyunduruk altına alabilirer.

Oynanış

MondoSiege oyununa başlarken, oyuncu bir krallık ve belirli bir ırk seçer. Bu seçime bağlı olarak oyuncunun ordusu oluşturulur. Bu orduya bir general liderlik eder ve destek amaçlı en fazla beş teğmen daha alınabilir. Ordunun içindeki askerlerin ırkları üstlerinin ırklarına bağlıdır.

Savaş alanı bir harita şeklinde gösterilir ve 500'den fazla farklı binadan oluşur. Oyunu temel amacı, mümkün olduğunca çok sayıda bina fethetmek ve rakip krallık oyuncularını yenmektir. Binalar fethedildikçe oyuncunun ordusu büyür ve oyuncu deneyim kazanır.

Binalar

Her binanın, bir ırkı ve binayı savunan askerlerin belirli bir sayısı vardır. Bu ırk bazı krallıklara ya da nötr ırklara ait olabilir. Bazen bir bina, düşman askerleri tarafından da savunuluyor olabilir. Tüm bu durumlar adrenalini en yüksek seviyeye pompalar ve dinamik bir gerçek zamanlı savaş oyunu ortamı oluşturur.

MondoSiege turlar şeklinde oynanır ve her tur haritaya bağlı olarak farklı bir zamanda başlar. Bir saldırı önceki turda başarılı olursa, fethedilen binadaki askerler, bir sonraki turda fethedenin ordusuna katılırlar.

Kısa Bilgiler

  • ÜCRETSİZ OYUN, KURULUM GEREKMEZ.
  • Seçilebilen, iki rakip krallık ve altı benzersiz ırk.
  • Çeşitli nötr ırklar (ejderhalar, vampirler...)
  • Olağanüstü gerçek zamanlı savaş deneyimi
  • Fethedilecek 500'den fazla bina.
  • Turlar şeklinde oynama (Günde 1).
  • Gelişmiş çok oyunculu oyun özellikleri.

Kullanılabilir Diller