Lietuvių ( Change )

MondoVeto

Žanras: Simuliacinis žaidimas
Žaidimo tipas: Solo ir Multiplayer
Detalės: Veterinarijos simuliacija

Žaidimo Apžvalga

MondoVeto yra NEMOKAMAS veterinarijos simuliacijos internetinis žaidimas. Kiekvienas žaidėjas žaidimą pradeda su solo praktika, bet augant žinioms ir reputacijai atsiranda galimybė įkurti kliniką ar prie jos prisijungti. Daugiau nei 300 pačių nuostabiausių Žemės gyvūnų pasirodo žaidime su skirtingomis būklėmis ir simptomais, kuriems reikia geriausio įmanomo gydymo.

Visa tai paįvairinta lygiais ir įvairiomis galimybėmis varžytis su kitais žaidėjais.

Žaidimo Patirtis

Pagrindinis MondoVeto tikslas yra gydyti gyvūnus ir tapti geriausiu veterinaru pasaulyje. Yra keletas charakteristikų, kurias žaidėjas turėtų patobulinti, kad gautų tai – reputaciją, taškus, prestižą, žinias ir specializacijas. Kai kurios iš jų yra tobulinamos progresuojant žaidime, bet didesnė dalis turėtų būti atrakinta ir išmokta žaidimo universitete.

Progresuojant žaidime, žaidėjas supranta, kad kelių draugų pagalba yra reikalinga norint suvaldyti blogiausias situacijas. Štai kodėl mes sukūrėme kliniką, kuri leidžia trims veterinarams dirbti kartu ir pasiūlyti geriausias paslaugas. Nesvarbu, ar žaidėjas pirmenybę teikia solo, ar grupiniam žaidimui, yra daug misijų, iššūkių ir konkursų, kurie leidžia varžytis su kitais žaidimo veterinarais.

Gyvūnų Priežiūra

Gyvūnų gydymas MondoVeto yra vykdomas trimis stadijomis – diagnostika, operacija ir gydymas. Žaidėjas privalo turėti tinkamas žinias ir specializacijas, kad pereitų visas stadijas ir įvykdytų gydymo procesą. Visos šios žinios gali būti įgytos etapais universitete, priklausomai nuo žaidėjo progreso žaidime.

Kiekvienas veiksmas, kurį žaidėjas atlieka gydymo procese, kainuoja veiksmo tašką. Šie taškai atsistato nakties metu. Papildomi veiksmo taškai gali būti gaunami žaidėjui pasamdžius asistentus.

Greiti Faktai

  • NEMOKAMAS ŽAIDIMAS, NEREIKIA INSTALIUOTI.
  • Daugiau nei 300 nuostabių gyvūnų.
  • Daug lygių.
  • Išskirtinė žaidimo patirtis.
  • Dinamiškas ir įdomus gydymo procesas.
  • Grupinio, iki 2 draugų, žaidimo galimybė.
  • “Veiksmo taškų” koncepcija žaidimo patirtyje.
  • Daug misijų, iššūkių ir konkursų.

Galimos Kalbos