Lietuvių ( Change )

MondoFoot

Žanras: Sporto žaidimas
Žaidimo tipas: Multiplayer
Detalės: Futbolo valdymo žaidimas.

Žaidimo Apžvalga

MondoFoot yraNEMOKAMAS vadovavimo futbolo komandai ŽAIDIMAS. Kiekvienas žaidėjas surenka savo komandą, pasirenka strategiją ir dalyvauja daugelyje taurių bei nacionalinių lygų varžybų.

Žaidimas yra tikro fultbolo žaidimo analogija su savo taisyklėmis, žaidėjų elgesiu bei strategijomis – visa, ką naudoja geriausios pasaulio komandos. Tačiau prie klasikinių taisyklių MondoFoot pridėjo savo fantazijos detalių ir šitaip visiškai atnaujino šį žaidimą!

Žaidimo Patirtis

Kiekvieną MondoFoot personažą vaizduoja įvairius įgūdžius turinti korta. Žaidimas pradedamas su 33 kortomis, kurios sudaro pilną komandą. Paskui žaidėjas turi treniruotis ir sukurti geriausią strategiją, kad laimėtų visas rungtynes.

Žaidėjai gali patobulinti savo įgudžius per kiekvienas rungtynes. Kortomis galite keistis su kitais žaidėjais, nusipirkti naujų arba net jas 'sukurti' Ateivių laboratorijoje. Žaidėjas gali stebėti rungtynes tiesiogiai su savo draugais ir pakeisti strategiją per pertraukas.

Unikali multiplayer patirtis.

Galutinis žaidimo tikslas yra laimėti Pasaulio taurę. Tačiau žaidėjas taip pat gali dalyvauti ir daugybėje kitų varžybų. KIEKVIENA šalis turi Nacionalinę lygą bei Nacionalinę taurę, bet taip pat rengiamos ir Kontinentinės taurės, Mondo taurė bei turnyrai.

Kad laimėtumėte MondoFoot, neužtenka turti gerą komandą, bet taip pat reikia sugebėti mąstyti strategiškai bei veiksmingai išnaudoti visas žaidimo galimybes.

MondoFoot žaidime galima taip pat organizuoti draugiškas rungtynes su žaidėjais iš viso pasaulio. Šios funkcijos dėka žaidėjas taip pat gali mesti iššūkį savo draugams, pakviesdamas juos susirungti draugiškose rungtynėse.

Galime jums pasiūlyti tiek futbolo rugtynių, kiek panorėsite. Kai kurie žaidėjai rungiasi net iki 50-yje varžybų per dieną!

Greiti Faktai

  • NEMOKAMAS ŽAIDIMAS, NEREIKIA INSTALIUOTI.
  • Galimybė žaisti su vyrų, moterų ar mišriomis komandomis!
  • Humoro pilnas futbolo valdymo žaidimas.
  • Išskirtinė žaidimo patirtis.
  • Dinamiška įgūdžių sistema žaidėjams.
  • Galimybė stebėti rungtynes gyvai!
  • Unikali multiplayer patirtis.
  • Rasite visas šalis, visus nacionalinius čempionatus bei visas taures.

Galimos Kalbos