Lietuvių ( Change )

MondoCuisto

Žanras: Simuliacinis žaidimas
Žaidimo tipas: Multiplayer
Detalės: Ūkininkavimo ir gaminimo simuliacija

Žaidimo Apžvalga

MondoCuisto yra NEMOKAMAS sraigių fermos ir jų gaminimo simuliacinis ŽAIDIMAS. Kiekvienas žaidėjas susikuria fermą, kurioje gali auginti įvairių rūšių sraiges, ir ja rūpinasi. Surinktos sraigės gaminamos fermos virtuvėje ir parduodamos aukščiausios klasės restoranams.

Šis žaidimas yra tikrai išskirtinis ir vienintelis toks internete. Jis paremtas tipiškai prancūziška sraigių gaminimo tradicija.

Žaidimo Patirtis

MondoCuisto žaidimo tikslas yra sukurti nuostabią fermą ir ja rūpintis bei gaminti trijų žvaigždučių kokybės sraiges. Parduotuvės jus aprūpins tuo, ko jums reikia: kiaušinėliais, pašaru bei maisto produktais sraigių gaminimui. Truputį įgudęs, žaidėjas galės pasigaminti visų šių dalykų pats savo fermoje.

Galima auginti kelių rūšių sraiges joms skirtuose aptvaruose. Svarbiausia yra galutinė pagamintų sraigių kokybė. Viskas yra labai svarbu: pašaras, aptvarai, ingredientai, virėjas ir kita.

Gaminimas

Surinktos sraigės atsiduria virtuvėje. Ten jas gamina virėjas, kuris yra pats svarbiausias šio žaidimo veikėjas. Tam, kad puikiai pagamintų sraiges, jis turi būti ypatingai kvalifikuotas bei pasirinkti aukščiausios rūšies ingredientus.

Pagamintos sraigės parduodamos restoranams bei kitiems klientams. Ir taip viso pasaulio entuziastingi virėjai gali varžytis įvairiuose konkursuose ir varžybose.

Greiti Faktai

  • NEMOKAMAS ŽAIDIMAS, NEREIKIA INSTALIUOTI.
  • Vienintelis toks internetinis žaidimas.
  • Galima rinktis iš įvairių sraigių rūšių.
  • Išskirtinė žaidimo patirtis.
  • Išskirtinė ir dinamiška žaidimo patirtis.
  • Grupinio žaidimo galimybė.
  • Daug misijų, iššūkių ir konkursų.

Aplankyti žaidimą: