Polski ( Change )

MondoCuisto

Kategoria: Gra Symulacyjna
Typ gry: Multiplayer
Szczegóły: Farma i symulacja gotowania

Podgląd Gry

MondoCuisto jest DARMOWĄ przeglądarkową grą w prowadzenie farmy ślimaków. Każdy gracz tworzy i prowadzi farmę, gdzie hoduje jadalne ślimaki. Po osiągnięciu dojrzałości, ślimaki są gotowane w kuchni i sprzedawane do najlepszych restauracji.

O ile wiemy, to jedyna gra przeglądarkowa tego typu w Internecie. Została zainspirowana przez francuską tradycję gotowania ślimaków i podawania ich na przystawkę w restauracjach w formie specjalnego dania o nazwie “Escargot”.

Gra

Głównym celem w MondoCuisto jest stworzenie i zarządzanie najlepszą farmą , a także produkcja ślimaków najwyższej jakości. Istnieje kilka sklepów poza farmą, które dostarczają podstawowe składniki, niezbędne do rozpoczęcia gry - młode ślimaki, pokarm dla ślimaków i składniki do gotowania. Ale po postawieniu pierwszych kroków w grze, większość z tych rzeczy gracz może produkować na własnej farmie.

Jest tutaj kilka gatunków ślimaków, które są hodowane na specjalnych wybiegach na farmie. Tym, co naprawdę jest ważne w grze, jest ostateczna jakość ślimaków, która zostanie uformowana przez kategorię jedzenia, wybiegi, składniki gotowania i szefa kuchni.

Gotowanie

Po osiągnięciu dojrzałość ślimaki są gromadzone i przekazywane do kuchni na farmie. Tam są gotowane przez szefa kuchni, który jest najważniejszą postacią w grze. Aby przygotować ślimaki najwyższej jakości, szef kuchni powinien być wysoko wykwalifikowany, a składniki muszą być najwyższej kategorii.

Po ugotowaniu, ślimaki zostają sprzedane do restauracji i innych klientów. Liczne konkursy dają szansę na rywalizację kucharzy z całego świata.

Szybkie Fakty

  • DARMOWA GRA, BEZ INSTALACJI.
  • Jedyna w swoim rodzaju gra przeglądarkowa.
  • Dostępne różne gatunki jadalnych ślimaków.
  • Wyjątkowe doświadczenie dla gracza.
  • Ekskluzywna i dynamiczna gra.
  • Możliwość gry w grupie
  • Wiele misji, wyzwań i konkursów.

Zobacz tę grę: