Čeština ( Change )

MondoCarto

Kategorie: logická hra
Typ hry: hra pro jednoho i více hráčů
Detaily: Honba za pokladem

Přehled hry

MondoCarto je prohlížečová hra na hledání pokladu ZDARMA. Cíl hry je opravdu jednoduchý – první hráč, který najde poklad, vyhrává. Při prozkoumávání rozsáhlé herní mapy, může být nalezeno mnoho magických předmětů působivých sil, ale na cestě čekají i různé pasti.

Každý se může stát mocným pirátem a objevovat rozsáhlý svět MondoCarto, ale jen velmi málo z nich v tomto zrádném úkolu uspěje. Toto je jedna z mála her, která zaručuje stoprocentní zábavu pro celou rodinu, bez ohledu na věk.

Gameplay

Mapa hry představuje velkolepý tropický ostrov rozdělený do šesti oblastí, které mají svou vlastní jedinečnou scenérii, poklady a nebezpečí. Hráč prozkoumává mapu, nachází vodítka a vykopává poklad. Na výběr jsou až tři typy hry a týdenní soutěž mezi piráty z MondoCarto.

Základem hry jsou akční body. To znamená, že každý hráč má omezený počet akčních bodů, které se vyčerpávají pohybem a kopáním na mapě. Akční body se doplňují různou rychlostí v závislosti na typu hry.

Hledání pokladu

Hráč během kopání na ostrově objeví nápovědy k pokladu. Ty směřují ke zvláštním předmětům potřebným k nalezení a odemčení pokladu. K dispozici je také celá řada kouzelných předmětů, které v hledání pokladu pomáhají.

Materiály k postavení jedinečných objektů jsou také ukryty na mapě. Tyto objekty mohou být uchovány navždy a použity ve všech typech her. Každý z nich dává hráči speciální bonusy každý den, a to v závislosti na svých vlastnostech.

Stručná fakta

  • HRA ZDARMA, NENÍ NUTNÁ INSTALACE.
  • Stoprocentní zábava pro celou rodinu.
  • Rozsáhlá herní mapa.
  • Dynamické a zajímavé herní prostředí.
  • Příležitost pro hru více hráčů
  • 'Akční body' ve hře.
  • Týdenní soutěž.

Dostupné jazyky