Polski ( Change )

MondoCarto

Kategoria: Gra logiczna
Typ gry: Solo & Multiplayer
Szczegóły: Gra w poszukiwanie skarbu

Podgląd Gry

MondoCarto jest DARMOWĄ grą poszukiwaczy skarbu przez przeglądarkę . Cel gry jest naprawdę prosty – wygrywa pierwszy gracz który znajdzie skarb. Kiedy przeszukujesz dużą mapę, mozesz znaleźć wiele magicznych rzeczy z imponującymi mocami, ale różne pułapki też oczekują wzdłuż drogi.

Każdy może zostać wspaniałym piratem i odkryć rozległy świat MondoCarto, ale niewielu uda się w tej przerażającej misji. To jest jedna z takich gier, która gwarantuje wiele zabawy dla całej rodziny, bez względu na wiek.

Gra

Mapa gry reprezentuje wspaniałą tropikalną wyspę podzieloną do sześć obszarów, które mają swoją własną unikalną scenerię, skarby i niebezpieczeństwa. Gracz bada mapę, znajduje wskazówki i szuka skarbu. Można wybierać z trzech typów gier i tygodniowego konkursu z innymi piratami z MondoCarto.

Gra jest bazowana na systemie punktów akcji. To znaczy, że każdy gracz ma limit maksymalnych punktów akcji, które będą wyczerpane podczas poruszania się i kopania dookoła mapy. W zależności od rodzaju gry, punkty akcji są uzupełniane z różną prędkością.

Poszukiwania Skarbu

Gracz będzie odkrywał wskazówki dla skarbu gdy będzie kopał dookoła wyspy. One wskazują gdzie znaleźć specjalne rzeczy które potrzebujesz aby otworzyć skarb. Rozmaite magiczne rzeczy są też dostępne aby pomóc w odnalezieniu skarbu..

Materiały do zbudowania unikalnych przedmiotów też są schowane na mapie. Te przedmioty mogą zostać zatrzymane na zawsze i można je używać we wszystkich typach gier. Zależnie od jego charakteru, każdy z graczy dostaje specjalną premie każdego dnia.

Szybkie Fakty

  • DARMOWA GRA, BEZ INSTALACJI.
  • Dobra zabawa dla całej rodziny
  • Rozległa mapa gry.
  • Dynamiczna i interesująca gra
  • Możliwość gry multiplayer.
  • Koncepcja gry oparta o "Punkty Akcji".
  • Konkurs tygodniowy.

Dostępne Języki