Čeština ( Change )

MondoCuisto

Kategorie: simulační hra
Typ hry: hra pro více hráčů
Podrobnosti: Simulace farmy a kuchyně

Přehled hry

MondoCuisto je prohlížečová hra na šnečí farmu ZDARMA. Každý hráč vytváří a spravuje farmu, kde jsou chovány různé druhy jedlých šneků. Jakmile šneci dosáhnou dospělosti, jsou uvařeni v kuchyni a prodáni do nejlepších restaurací.

Tato hra je na internetu opravdu exkluzivní a jedinečná. Je inspirována typickou francouzskou tradicí vaření hlemýžďů a jejich servírování jako předkrmu v restauracích jako speciální jídlo zvané ”Šnečí”.

Gameplay

Hlavním cílem v MondoCuisto je vytvořit a spravovat nejlepší farmu produkující šneky nejvyšší kvality. Mimo farmu je několik obchodů, které poskytují základní věci pro začátek hry – šnečí hnízdečka, šnečí potravu a přísady pro vaření. Po překonání prvních krůčků ve hře může hráč vyprodukovat většinu těchto věcí na své farmě.

Existuje několik druhů šneků, kteří jsou chování ve speciálních ohradách na farmě. Co je ve hře skutečně důležité je výsledná kvalita šneků, která je tvořena kategorií potravy, ohradami, přísadami k vaření a kuchařem.

Vaření

Jakmile šneci dosáhnou dospělosti, jsou sesbíráni a předáni do kuchyně farmy. Zde jsou uvařeni šéfkuchařem, který je nejdůležitější postavou hry. Za účelem vyprodukování šneků nejvyšší kvality by měl být šéfkuchař vysoce kvalifikovaný a přísady na vaření by měly mít nejvyšší kategorii.

Když jsou šneci uvařeni, jsou prodáváni do restaurací a dalším zákazníkům. Mnoho výzev a soutěží umožňuje nadšeným kuchařům z celého světa soutěžit.

Stručná fakta

  • HRA ZDARMA, NENÍ NUTNÁ INSTALACE.
  • Opravdu originální hra.
  • K dispozici jsou různé druhy jedlých šneků.
  • Výjimečný zážitek ze hry.
  • Exkluzivní a dynamické herní prostředí.
  • Možnost hraní ve skupině.
  • Mnoho misí, úkolů a soutěží.

Navštivte hru: