Lietuvių ( Change )

MondoCarto

Žanras: Loginis žaidimas
Žaidimo tipas: Solo ir Multiplayer
Detalės: Lobio ieškojimo žaidimas

Žaidimo Apžvalga

MondoCarto yraNEMOKAMAS žaidimas, kuriame reikia surasti lobį. Žaidimo tikslas - labai paprastas: pirmasis žaidėjas, kuris suranda lobį, laimi žemėlapį. Tyrinėdamasdidžiulį žemėlapį, žaidėjas gali rasti daug naudingų stebuklingų daikčiukų, bet taip pat pakliūti į kitų žaidėjų paspęstus spąstus.

Kiekvienas žaidėjas gali tapti žinomu ir gerbiamu piratu, tačiau nedaugelis sugebės pasiekti pergalę šiose paslaptingose paieškose. Šis žaidimas patiks visai šeimai, kad ir koks būtų žaidėjų amžius.

Žaidimo Patirtis

Žemėlapis su lobiu reprezentuoja nuostabią tropikų salą, padalintą į šešias atskiras dalis. Kiekviena dalis turi savo grafinį vaizdą, savo lobius ir pavojus. Žaidėjas ieško, randa nuorodas ir turi kasti, kad surastų paslėptą skrynią. Žaidėjas gali žaisti vienas arba su kitais žaidėjais bei dalyvauti savaitės konkursuose su kitais MondoCarto piratais.

Žaidimas paremtas veiksmo taškais.Tai reiškia, kad kiekvienas žaidėjas turi tam tikrą veiksmo taškų skaičių, kurie yra sunaudojami einant iš vieno taško į kitą bei kasant. Priklausomai nuo žaidimo rūšies (greitas ar lėtas), šie taškai grįžta greičiau ar lėčiau.

Lobio Ieškojimas

Tyrinėdamas salą žaidėjasranda nuorodas. Jos nurodo, ką reikia daryti, kad surastų ir atidarytų skrynią su lobiais. Įvairūs stebuklingi daiktai padeda žaidėjui paieškose.

Saloje taip pat yra paslėptos medžiagos ypatingų objektų gaminimui. Juos galite kolekcionuoti bei laikyti neribotą laiką. Šie ypatingi objektai padeda pagerinti žaidėjo įgūdžius bei duoda papildomų premijų.

Greiti Faktai

  • NEMOKAMAS ŽAIDIMAS, NEREIKIA INSTALIUOTI.
  • Grynas malonumas visai šeimai.
  • Didžiulis žemėlapis, kurį reikia ištirti.
  • Dinamiška ir įdomi žaidimo patirtis.
  • Galimybė žaisti vienam ir keliems žaidėjams.
  • 'Veiksmo taškai' žaidime.
  • Savaitės konkursas.

Galimos Kalbos