Čeština ( Change )

MondoSiege

Kategorie: Strategická hra
Typ hry: multiplayer (více hráčů)
Podrobnosti: Dobytí celé mapy pomocí lsti a strategie

Přehled hry

MondoSiege je BEZPLATNÁ válečná internetová hra v reálném čase. V centru dění hry je neustálý souboj mezi dvěma králostvími – Aliancí a Impériem. Je na hráči, aby si vybral stranu, vytvořil armádu a podmanil si země nepřítele.

Hra nabízí výjimečné zážitky z bitev v reálném čase, které může hráč sdílet s přáteli. Pouze nejlepší stratégové přežijí a stanou se vládci největších bojišť.

Gameplay

Na začátku MondoSiege si hráč vybere království a charakteristickou rasu. Podle tohoto hráčova výběru je mu vytvořena armáda. Je vedena generálem, který může mít až 5 zástupců jako podporu. Vojáci v armádě jsou ovlivněni rasou armádních velitelů.

Bitevní pole představuje mapa, kde se nachází více než 500 různých budov. Hlavním cílem hry je dobýt co nejvíce budov a porazit hráče z nepřátelského království. Během dobývání budov roste hráčova armáda i jeho zkušenosti.

Budovy

Každá budova má určitý počet vojáků, kteří ji brání a bojují. Tento boj může být součástí nějakého království nebo může být neutrální. Někdy mohou budovu dokonce bránit vojáci nepřítele. Tohle vše zvyšuje adrenalin a vytváří dynamické prostředí válečné hry v reálném čase.

MondoSiege je hra hraná na kola, každé kolo začíná v jinou dobu v závislosti na mapě. Pokud byl útok v předchozím kole úspěšný, vojáci z poražené budovy se přidají k hráčově armádě na začátku kola následujícího.

Stručná fakta

  • HRA ZDARMA, NENÍ NUTNÁ INSTALACE.
  • Dvě znepřátelená království a šest jedinečných ras, za něž lze hrát.
  • Různé neutrální rasy (draci, upíři...)
  • Výjimečná bitevní zkušenost v reálném čase
  • Více než 500 budov k dobývání.
  • Hráno v kolech (1 denně).
  • Pokročilé funkce, hry pro více hráčů

Dostupné jazyky