Lietuvių ( Change )

MondoSiege

Žanras: Strateginis žaidimas
Žaidimo tipas: Multiplayer
Detalės: Viso žemėlapio užkariavimas panaudojant triukus ir strategiją

Žaidimo Apžvalga

MondoSiege yra NEMOKAMAS realaus laiko mūšio internetinis žaidimas. Žaidimo visatos centre yra nuolatinė nesantaika tarp dviejų karalysčių – Aljanso ir Imperijos. Žaidėjas pats nusprendžia, kurią pusę pasirinkti, kaip sukurti armiją ir užkariauti priešo žemes.

Žaidimo koncepcija siūlo išskirtinę realaus laiko mūšio patirtį, kuria žaidėjas gali pasidalinti su draugais. Tik geriausi strategai išgyvens ir taps valdovais masinio kovos lauko.

Žaidimo Patirtis

Pradėdamas MondoSiege, žaidėjas pasirenka karalystę ir konkrečią rasę. Priklausomai nuo šio pasirinkimo, suformuojama žaidėjo armija. Jai vadovauja generolas, kuris gali turėti iki penkių leitenantų, kurie jam padeda. Kariai viduje priklauso nuo armijos viršesniųjų rasės.

Kovos laukas yra pateikiamas kaip žemėlapis ir turi daugiau nei 500 skirtingų pastatų. Pagrindinis žaidimo tikslas yra užkariauti kuo daugiau pastatų ir nugalėti konkuruojančios karalystės žaidėjus. Užkariaujant pastatus žaidėjo armija auga ir yra gaunama patirties.

Pastatai

Kiekvienas pastatas turi tam tikrą skaičių jį ginančių kareivių ir rasę. Ši rasė gali būti kurios nors karalystės dalis arba neutrali. Kartais pastatas gali būti ginamas netgi priešų kareivių. Visa tai kelia adrenaliną ir sukuria dinamišką realaus laiko karo žaidimo aplinką.

MondoSiege yra žaidžiamas raundais, kiekvienas raundas prasideda skirtingu metu, priklausomai nuo žemėlapio. Jeigu puolimas buvo sėkmingas ankstesniame raunde, kareiviai iš nugalėto pastato prisijungia prie žaidėjo armijos kito raundo pradžioje.

Greiti Faktai

  • NEMOKAMAS ŽAIDIMAS, NEREIKIA INSTALIUOTI.
  • Dvi konkuruojančios karalystės ir šešios unikalios rasės žaidimui.
  • Įvairios neutralios rasės (drakonai, vampyrai...)
  • Išskirtinė realaus laiko mūšio patirtis
  • Daugiau nei 500 pastatų nukariavimui.
  • Žaidžiama paeiliui (1 per dieną).
  • Pažangaus multiplayer žaidimo ypatybės.

Galimos Kalbos