Polski ( Change )

MondoVeto

Kategoria: Gra Symulacyjna
Typ gry: Solo & Multiplayer
Szczegóły: Symulacja weterynaryjna

Podgląd Gry

MondoVeto jest DARMOWĄ grą symulacją lekarza weterynarii na przeglądarkę. Każdy gracz rozpoczyna grę z własnym gabinetem, ale zwiększenie wiedzy i reputacji udostępnia zbudowanie lub dołączenie do kliniki. Ponad 300 z najbardziej niesamowitych zwierząt na Ziemi pojawia się w grze w rozmaitych warunkach, z różnymi objawami, poszukując leczenia najlepszego z możliwych.

To wszystko jest dodane w dalszych poziomach i z różnymi opcjami, by rywalizować przeciw innym graczom.

Gra

Głównym celem MondoVeto jest leczyć zwierzęta i zostać najlepszym weterynarzem na świecie. Istnieje kilka cech, które gracz powinien poprawiać w tym celu – reputacja, wynik, prestiż, wiedzę i specjalizacje. Niektóre z nich są ważniejsze w postępach w grze, ale większa część powinna być odblokowana i nauczona na uniwersytecie w grze.

Każdy gracz rozumie, że pomimo postępów w grze, w najcięższych przypadkach potrzebna jest pomoc kilku przyjaciół. Dlatego stworzyliśmy klinikę, która umożliwia wspólną pracę trzech weterynarzy i oferuje najlepsze usługi. Bez względu na to, czy gracz woli grę solo czy wspólną, jest wiele misji, wyzwań i konkursów, które pozwalają konkurować z innymi weterynarzami w grze.

Leczenie Zwierząt

Leczenie zwierząt w MondoVeto obejmuje trzy poziomy - diagnozę, operację i leczenie. Gracz powinien posiadać właściwą wiedzę oraz specjalizacje w do przejścia każdego z nich i skompletowania procesu leczenia. Cała ta wiedza może być uzyskana na poziomach w uniwersytecie, w zależności od postępu gracza w grze.

Każde działanie, jakie gracz wykonuje w procesie leczenia kosztuje punkt akcji. Punkty te są odzyskiwane każdej nocy. Dodatkowe punkty akcji można uzyskać, jeśli gracz zatrudni asystentów.

Szybkie Fakty

  • DARMOWA GRA, BEZ INSTALACJI.
  • Ponad 300 wspaniałych zwierząt.
  • Wiele poziomów.
  • Wyjątkowe doświadczenie dla gracza.
  • Dynamiczny i interesujący proces leczenia.
  • Szansa na grę grupową, do 2 znajomych.
  • Koncepcja gry oparta o zdobywanie "Punktów akcji"
  • Wiele misji, wyzwań i konkursów.

Dostępne Języki