Türkçe ( Change )

MondoVeto

Tür: Simülasyon oyunu
Oyun tipi: Tek & Çok Oyunculu
Detay: Veterinerlik simülasyonu

Oyuna Genel Bakış

MondoVeto ÜCRETSİZ, internet tarayıcısı ile oynanan, veteriner simülasyonu oyunudur. Her oyuncu yalnız olarak oyun başlar, ancak artan bilgi ve üne sahip olundukça bir klinik kurmak veya bir kliniğe katılmak yönünde iki farklı seçenek kullanılabilir. En iyi tedaviyi bekleyen, çeşitli durumlarda veya hastalıklarda, dünyanın her tarafından gelen 300'den fazla çeşit hayvan bulunur.

Bütün bunlar, çeşitli seviyelerle ve diğer oyuncularla farklı şekillerde yarışarak, güzelleştirilmiştir.

Oynanış

MondoVeto'nun ana amacı hayvanları tedavi etmek ve dünyadaki en iyi veteriner olmaktır. Bunu başarmak için geliştirilmesi gereken çeşitli özellikler vardır: itibar, skor, prestij, bilgi ve uzmanlık. Bazı özellikler oyunda ilerlerken geliştirilir, ama büyük bir kısmının üniversiteden öğrenilmesi gerekir.

Oyunda ilerledikçe, oyuncu, daha kötü durumlarla başa çıkmak için bazı arkadaşların yardımının gerekli olduğunu anlar. İşte bir klinik sistemi meydana getirmemizin sebebi budur. Bu sayede üç veteriner bir arada çalışabilir ve en iyi hizmeti sunabilir. Oyuncu, yalnız veya grup oyunlarından hangisini tercih ederse etsin, oyunda diğer veterinerlere karşı rekabet sağlayan birçok görevler, zorluklar ve yarışmalar vardır.

Hayvanları Tedavi Etme

MondoVeto'da hayvanların iyileştirilmesi üç adımda – teşhis, operasyon ve tedavi - gerçekleştirilir. Bu adımları her geçişte ve iyileşme sürecini tamamlamak için oyuncunun amacına uygun bilgi ve uzmanlığa sahip olması gerekir. Tüm bu bilgiler, oyunda oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak üniversiteden elde edilebilir.

Oyuncunun hayvanları iyileştirme sürecinde gerçekleştiren her eylem, bir iş puanına malolur. Bu iş puanları her gece tekrar kazanılır. Ek iş puanları oyuncu tarafından asistan kiralayarak, elde edilebilir.

Kısa Bilgiler

  • ÜCRETSİZ OYUN, KURULUM GEREKMEZ.
  • 300'den fazla muhteşem hayvan.
  • Bir çok seviye.
  • Olağanüstü oyun deneyimi.
  • Dinamik ve ilginç bir iyileşme süreci.
  • 2 arkadaş ile oynanabilecek, grup oyunu fırsatı.
  • Oyun içerisinde "İş Yapma Puanı" kavramı.
  • Birçok görev, zorluklar ve yarışmalar.

Kullanılabilir Diller