Čeština ( Change )

MondoVeto

Kategorie: simulační hra
Typ hry: Jeden hráč & Více hráčů
Podrobnosti: veterinární simulace

Přehled hry

MondoVeto je veterinární simulační prohlížečová hra ZDARMA. Každý hráč začíná se soukromou praxí, ale s rostoucími znalostmi a pověstí může vybudovat kliniku nebo se k nějaké připojit. Více než 300 nejúžasnějších zvířat světa se ve hře objeví s různými potížemi a příznaky hledajíce nejlepší možnou léčbu.

To vše je okořeněno úrovněmi a různými možnostmi soutěžit s ostatními hráči.

Gameplay

Hlavním cílem hry MondoVeto je vyléčit všechny zvířata všechny nemoci a také se stát nejlepším veterinářem na světě. Je zde několik vlastností, ve kterých by se měl hráč zlepšovat pomocí této strategie: pověst, skóre, prestiž, znalosti a specializace. Některé z nich se zlepšují postupem ve hře, zatímco jiné je třeba odblokovat a naučit se na herní univerzitě.

Při postupu ve hře hráč pochopí, že při léčení nejtěžších případů je zapotřebí pomoci několika přátel. To je důvod, proč jsme vytvořili kliniku, která umožňuje pracovat společně třem veterinářům a nabídnout tak nejlepší služby. Bez ohledu na to, zda hráč preferuje samostatnou nebo skupinovou hru, je zde mnoho misí, úkolů a soutěží, které umožňují soutěžit proti ostatním veterinářům ve hře.

Léčení zvířat

Léčení zvířat v MondoVeto se provádí ve třech fázích – diagnostika, operace a ošetření. Hráč by měl mít odpovídající znalosti a specializace, aby prošel každou z nich a dokončil proces léčení. Všechny tyto znalosti lze získat po etapách na univerzitě, v závislosti na hráčově postupu ve hře.

Každá akce, kterou hráč vykoná v procesu léčení, stojí akční bod. Tyto body jsou obnovovány v noci. Další akční body je možné získat, pokud hráč najímá asistenty.

Stručná fakta

  • HRA ZDARMA, NENÍ NUTNÁ INSTALACE.
  • Více než 300 nádherných zvířat.
  • Mnoho úrovní.
  • Výjimečný zážitek ze hry.
  • Dynamický a zajímavý proces léčení.
  • Příležitost pro herní skupinu s nejvýše 2 přáteli.
  • Koncepce 'Akčních bodů' ve hře.
  • Mnoho misí, úkolů a soutěží.

Dostupné jazyky